25.11.2021 - WROCŁAW, stadion Wrocław

MARKETING BIZNES
MEETUP
WROCŁAW #1

KUP BILET

NASZe EVENTy W LICZBACH

+
Uczestników
+
wydarzeń
miast
+
litrów kawy

Dlaczego warto?

WIEDZA od praktyków

Prelekcje oparte są o merytoryczność i wartość dla biznesu. Mówcy to praktycy sprzedaży i marketingu, którzy dzielą się swoją wiedzą i  doświadczeniem.

case study

spotkania mają na celu pokazanie metod i sposobów na wzrost biznesu. opowiadamy nie tylko o teorii, ale przede wszystkim pokazujemy jak praktycznie wykorzystać wiedzę, narzędzia i wpisać się w trendy. 

NETWORKING

Prócz wartościowych prelekcji, przygotujemy zorganizowany networking, który pozwoli nie tylko poznać nowe osoby, ale także stworzy możliwości biznesowe.

AGENDA

CZAS

TEMAT

MÓWCA

Artur Pajkert

cyber_Folks

Łukasz Miller

Fundacja Analityczna

Michał Kasprzyk

Cleverhearted Showrunners

Marcin Kawalerowicz

InGame.HR

patronat honorowy

PATRONI MEDIALNI

MARKETING BIZNES MEETUP

Jest to oddolna inicjatywa przedsiębiorców, praktyków marketingu i sprzedaży, dla biznesu i sektora NGO. Na naszych spotkaniach przedstawiamy case study firm, które wdrożyły działania marketingu opartego o dane, tłumaczymy i przedstawiamy najtrudniejsze meandry marketingu i sprzedaży w przystępny sposób. I przede wszystkim akcentujemy praktykę: wiedza, którą przedstawiamy na spotkaniach, pokazujemy jak wdrożyć we własnych firmach – większych, ale i mniejszych.

DLACZEGO WARTO BYĆ NA NASZYCH EVENTACH?

Nasza inicjatywa trwa od 2018, zorganizowaliśmy ponad 30 szkoleń i gościliśmy na naszych eventach ponad 2300 osób, w ponad 12 miastach

Dzięki zaangażowaniu prelegentów gwarantujemy świetną atmosferę przedsiębiorczych ludzi pełnych pasji

Czas spędzony na naszych eventach jest wartościowo spędzony, a znajomości procentuje w długotrwałe relacje biznesowe, a nawet przyjaźnie

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA NASZYCH EVENTACH?

MARKETING ANALITYCZNY – jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej organizacji?

NARZĘDZIA – darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać cele biznesowe

MERYTORYKI – wyznajemy zasadę Evidence Based Marketing i to co głosimy ma poparcie w liczbach

CASE STUDY – przykładów wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać

PRAKTYKI – prelekcje są prowadzone przez doświadczonych praktyków marketingu

CZYM JEST EVENT MARKETING BIZNES MEETUP?

EDUKUJEMY – wyjaśniamy i tłumaczymy

WSKAZUJEMY KIERUNEK – rozwój firmy leży w rękach jej pracowników, ale wspólnie możemy się inspirować do zmian

DANE – wierzymy w moc danych. Digital marketyking to ogrom danych, które pokazujemy jak wykorzystywać w działaniach sprzedażowych.

NETWORKING – Budujemy solidne fundamenty do zwiększania zasięgu rozpoznawalności swojej marki i budowania relacji biznesowych, by te ewoluowały we współpracę opartą na zaufaniu.

Miejsce

Stadion Wrocław

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław

Prelegenci

ARTUR PAJKERT

head of marketing
CYBER_FOLKS

Artur Pajkert, dr inż. – od 2001 roku praktyk rynku hostingowego. Uwielbia dzielić się wiedzą

na temat praktycznego wykorzystania internetu w biznesie, hostingu, marketingu. Autor i współautor

licznych publikacji  (np. SEO Playbook), prelegent m.in. Internet BETA,

I Love Marketing, SEM KRK, Digital Fest, E-Trade Show, gość

wielu podcastów, jak Firma Online, Porozmawiajmy o IT.

Autor branżowych artykułów w Marketing w Praktyce, Marketing Online.

Sędzia w konkursie dla agencji marketingu internetowego SEM KRK Awards.

Na co dzień – odpowiada za marketing dostawcy usług hostingowych, cyberfolks.pl

STRONA WWW

MARCIN KAWALEROWICZ

CEO
iNGAME.HR

Marcin Kawalerowicz prezes software houseu CODEFUSION Sp. z o.o..

Wraz z małą (20+), ale dynamiczną grupą programistów poprzez kontrahentów tworzy oprogramowanie dla dużego monachijskiego producenta samochodów, znanego szwajcarskiego banku kredytowego czy też softwarowej odnogi prominentnego producenta cementu portlandzkiego z Chicago. Wciąż na drodze do stworzenia własnego produktu. W wolnych chwilach występuje na konferencjach, realizuje doktorat oraz publikuje na swoim blogu www.iprogrammable.com.  

Jest też autorem książki “Continuous Integration in .NET”, która ukazała się nakładem amerykańskiego wydawnictwa Manning. Sportowiec długodystansowy: biegi 42+, wyścigi rowerowe 500+ (wszystko w km).

Mąż i ojciec samych córek (3).

STRONA WWW

Michał Kasprzyk

PODCAST SHOWRUNNER
Cleverhearted Showrunners

Michał Kasprzyk w swoich działaniach skupia się na opowiadaniu historii, które dają wartość odbiorcom oraz pomaga innym tworzyć takie historie. Specjalizuje się w dwóch obszarach – przemówieniach i podcastach.
Jako producent podcastów tworzył serie m.in. dla Credit Agricole, Empiku i Nokii. Współprowadzi podcast „Lekkomówni” poświęcony nauce przemawiania. Prowadzi agencję Cleverhearted Showrunners, która produkuje podcasty dla firm.


Jest trenerem wystąpień publicznych, który szkolił osoby z takich firm jak 3M, Santander, Google, Dolby. Przemawiał na największych polskich konferencjach: I Love Marketing, InfoShare, Internet Beta, TEDxKatowice.
W świecie, w którym ludzie nie przepadają za PowerPointem, on go uwielbia i pokazuje innym, że nie taki diabeł straszny – szczególnie jak się go pozna.
Przez 5 lat organizował TEDxWroclaw, czyli lokalną edycję konferencji TED (o Pomysłach Wartych Rozpowszechniania) i oprócz doboru mówców, przygotowywał ich również do wystąpień. Uczył się między innymi od Chrisa Andersona (dyrektora TED) oraz Hansa Roslinga (weterana TED-owych przemówień).

STRONA WWW

ŁUKASZ MILLER

FOUNDER & CEO
Fundacja Analityczna

Founder & CEO Fundacji Analityczna. Ekspert w dziedzinie performance marketingu, marketing automation i inbound marketingu. Doświadczenie zdobywał w agencji marketingowej, oraz w spółkach technologicznych notowanych na GPW, gdzie był odpowiedzialny za wdrożenia systemów e-mail marketing i marketing automation.

Dyrektor kanału partnerskiego, gdzie był odpowiedzialny za edukację agencji marketingowych z zakresu automatyzacji procesów marketingowych oraz wdrażał rozwiązania automatyzacji w e-commerce i firmach sektora MŚP. Występuje w roli prelegenta oraz autora artykułów w branżowych czasopismach. Twórca cyklu eventów z serii „Spotkania Biznesu i Marketingu”. Od ponad 9 lat związany z branżą marketingową.

Twórca dwóch kierunków studiów podyplomowych z zakresu marketingu i social media. Wykładowca akademicki.

STRONA WWW

Pytania

Masz pytania dotyczące eventu?
Chcesz wystąpić na kolejnej edycji?
Chcesz zamówić więcej biletów jednorazowo?

fundacja-/@/-analityczna.org