04.10.2022 - wodzisław śląski, dworzec pkp

MARKETING BIZNES
MEETUP
wodzisław śląski #2

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wydarzenie jest w pełni darmowe, jednak wymagamy imiennej rejestracji

NASZe EVENTy W LICZBACH

+
Uczestników
+
wydarzeń
miast
+
litrów kawy

Dlaczego warto?

WIEDZA od praktyków

Prelekcje oparte są o merytoryczność i wartość dla biznesu. Mówcy to praktycy sprzedaży i marketingu, którzy dzielą się swoją wiedzą i  doświadczeniem.

case study

spotkania mają na celu pokazanie metod i sposobów na wzrost biznesu. opowiadamy nie tylko o teorii, ale przede wszystkim pokazujemy jak praktycznie wykorzystać wiedzę, narzędzia i wpisać się w trendy. 

NETWORKING

Prócz wartościowych prelekcji, przygotujemy zorganizowany networking, który pozwoli nie tylko poznać nowe osoby, ale także stworzy możliwości biznesowe.

AGENDA

CZAS

TEMAT

MÓWCA

Judyta Sachaj

Wagons.Me

Łukasz Miller

Fundacja Analityczna

Judyta Sachaj

Wagons.Me

Tomasz Stolarski

MKS Odra Wodzisław

PARTNERZY

MARKETING BIZNES MEETUP

Jest to oddolna inicjatywa przedsiębiorców, praktyków marketingu i sprzedaży, dla biznesu i sektora NGO. Na naszych spotkaniach przedstawiamy case study firm, które wdrożyły działania marketingu opartego o dane, tłumaczymy i przedstawiamy najtrudniejsze meandry marketingu i sprzedaży w przystępny sposób. I przede wszystkim akcentujemy praktykę: wiedza, którą przedstawiamy na spotkaniach, pokazujemy jak wdrożyć we własnych firmach – większych, ale i mniejszych.

DLACZEGO WARTO BYĆ NA NASZYCH EVENTACH?

Nasza inicjatywa trwa od 2018, zorganizowaliśmy ponad 30 szkoleń i gościliśmy na naszych eventach ponad 2300 osób, w ponad 12 miastach

Dzięki zaangażowaniu prelegentów gwarantujemy świetną atmosferę przedsiębiorczych ludzi pełnych pasji

Czas spędzony na naszych eventach jest wartościowo spędzony, a znajomości procentuje w długotrwałe relacje biznesowe, a nawet przyjaźnie

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA NASZYCH EVENTACH?

MARKETING ANALITYCZNY – jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej organizacji?

NARZĘDZIA – darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać cele biznesowe

MERYTORYKI – wyznajemy zasadę Evidence Based Marketing i to co głosimy ma poparcie w liczbach

CASE STUDY – przykładów wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać

PRAKTYKI – prelekcje są prowadzone przez doświadczonych praktyków marketingu

CZYM JEST EVENT MARKETING BIZNES MEETUP?

EDUKUJEMY – wyjaśniamy i tłumaczymy

WSKAZUJEMY KIERUNEK – rozwój firmy leży w rękach jej pracowników, ale wspólnie możemy się inspirować do zmian

DANE – wierzymy w moc danych. Digital marketyking to ogrom danych, które pokazujemy jak wykorzystywać w działaniach sprzedażowych.

NETWORKING – Budujemy solidne fundamenty do zwiększania zasięgu rozpoznawalności swojej marki i budowania relacji biznesowych, by te ewoluowały we współpracę opartą na zaufaniu.

CO ZYSKASZ JEŚLI PRZYJDZIESZ

Merytoryka

Zero gadania sprzedażowego, tylko wartościowe tematy, aktualne i realnie pomocne w codziennej pracy.

Prelegenci

To praktycy biznesu, z doświadczeniem w obszarze jaki prezentują. Dzięki temu nie oferujemy wiedzy książkowej, ale realną, którą przydaje się w codziennej pracy.

PRAKTYKA

Nasi prelegenci nie tylko tłumaczą pojęcia i opowiadają case study, ale także tłumaczą co i jak zrobić/

20 minut

Tyle trwa średnio jedna prezentacja i staramy się aby max wartości było totalnie skoncentrowane, dzięki temu unikamy bełkotu sprzedażowego.

Networking

Staramy się, aby po części merytorycznej, był czas na rozmowy, poznanie się i rozszerzanie swojej biznesowej sieci kontaktów.

Kontakty

Na naszych networkingach nie sprzedajemy swoich usług, ale poznajemy się, wymieniamy kontaktami, często dzielimy wiedzą i doświadczeniem. Wszystko po to, aby poszerzać sieć swoich kontaktów.

FAQ

Najczęstrze pytania

Tak. Idea naszych eventów to szerzenie wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży oraz propagowanie kultury networkingu. Dzięki współpracy z lokalnymi partnerami możemy nasze wydarzenia organizować w pełni darmowy sposób.

Nasze wydarzenia mają charakter cykliczny, a każdorazowo poszczególny event planujemy na godziny popołudniowe. Zazwyczaj wydarzenie trwa ok. 3 – 4 godzin na co składa się czas prezentacji merytorycznych + czas na networking

Nasze prezentacje mają charakter merytoryczny, nie sprzedażowy i tego rygorystycznie przestrzegamy. Poruszane tematy są z szerokiego zakresu tematycznego, np. marketing, sprzedaż, e-commerce, przedsiębiorczość, produktywność, samorozwój osobisty, finanse czy prawo. Każdy temat jest tak skonstruowany, aby pomógł rozwijąć się zawodowo.

Przedsiębiorcy, szczególnie z mikro firm oraz MŚP, marketerzy, handlowcy, osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą, NGO’sy i Start-Up’y.

Miejsce

DWORZEC PKP
WODZISŁAW ŚLĄSKI

ul. Rybnicka 78 
44-300 Wodzisław Śląski

Prelegenci

Judyta Sachaj

CO-FOUNDER & CEO
Wagons.Me

Doświadczenie budowała na projektach z obszarów: sprzedaż, zamówienia publiczne i marketing.


Autorka artykułów o CSR, przetargach i marce w publikacjach naukowych.


Ukończyła z wyróżnieniem II stopień studiów na Politechnice Opolskiej z Marketingu Menedżerskiego.
W swojej firmie prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców – uczy jak rozwinąć biznes i wygrać przetarg – jej celem jest rozwój potencjału podmiotów z sektora MŚP.


Chce efektywnie poszerzać działalność na rzecz lobbowania pozytywnych zmian w budowaniu relacji między sektorem publicznym a prywatnym.

W obszarze swoich zainteresowań współpracuje z przedsiębiorcami i państwowymi organizacjami

 

STRONA WWW

ŁUKASZ MILLER

FOUNDER & CEO
Fundacja Analityczna

Founder & CEO Fundacji Analityczna. Ekspert w dziedzinie performance marketingu, marketing automation i inbound marketingu. Doświadczenie zdobywał w agencji marketingowej, oraz w spółkach technologicznych notowanych na GPW, gdzie był odpowiedzialny za wdrożenia systemów e-mail marketing i marketing automation.

Dyrektor kanału partnerskiego, gdzie był odpowiedzialny za edukację agencji marketingowych z zakresu automatyzacji procesów marketingowych oraz wdrażał rozwiązania automatyzacji w e-commerce i firmach sektora MŚP. Występuje w roli prelegenta oraz autora artykułów w branżowych czasopismach. Twórca cyklu eventów z serii „Spotkania Biznesu i Marketingu”. Od ponad 9 lat związany z branżą marketingową.

Twórca dwóch kierunków studiów podyplomowych z zakresu marketingu i social media. Wykładowca akademicki.

STRONA WWW

TOMASZ STOLARSKI

PREZES KLUBU
MKS ODRA WODZISŁAW

Opis podamy wkrótce

STRONA WWW

Pytania

Masz pytania dotyczące eventu?
Chcesz wystąpić na kolejnej edycji?
Chcesz zamówić więcej biletów jednorazowo?

fundacja-/@/-analityczna.org

Fundacja Analityczna

Copyright © 2022. Fundacja Analityczna